Zavolajte si Danny Taxi Košice

TAXI Ktoré ponúka každú piatu jazdu zdarma!

VOLAJTE

+421 904 496 328

Zabezpečujeme prepravu osôb, podľa potrieb klienta. Zabezpečujeme rodinné výlety, výlety pre seniorov, poznávacie zájazdy a pod.. Ak potrebujete vozidlo so šoférom ste na správnom mieste. Zavolajte nám a využite naše služby. Ponúkame pre Vás celodenné prepravné služby bez alebo so šoférom.

Profile

Naše služby "vozidlo so šoférom" máte možnosť využiť na akýkoľvek účel a po celý deň (prípadne viac dní) sa nemusíte starať o dopravu, pohodlie a bezpečnosť, iba si užívať krásny výlet. Naplánujte si s nami poznávacie výlety do atraktívnych miest na slovensku. Navštívte Vysoké Tatry, Spišský hrad, alebo Bojnický zámok či rôzne iné pamiatky a atraktívne miesta, alebo Aquaparky. My budeme po po celý deň s vami a zabezpečíme Vám maximálne pohodlie.

ProfilePonúkame výhodne podmienky pre registrovaných seniorov pri rozvoze v rámci mesta a vopred dohodnutých, či pravidelných termínov jázd. Organizujeme aj výlety pre skupinky seniorov. Zabezpečíme všetko potrebné aby ste sa vy mohli cítiť spokojne a prežiť nádherný deň. Záleží nám na tom aby ste boli maximálne spokojní a preto v budúcnosti využili práve naše služby. Vždy ponúkame viac ako "iba dopravu" !
 
ProfilePotrebujete nejaký tovar okamžite a štandardne by ste čakali na dodanie dlhšiu dobu? Zavolajte nám a my Vám ho pôjdeme vyzdvihnúť v dohodnutom termíne. Potrebujete niečo niekam odviesť, alebo priniesť. Využite naše "Kuriérske služby" Kliknite na "OBJEDNAŤ" hore v menu, alebo pod týmto článkom a pohodlne si objednajte túto službu od nás. My sa o to postaráme a vy sa môžete venovať napríklad svojej rodine.