Mesto

Potrebujete sa rýchlo a bezpečne presunúť v rámci mesta? Pokazilo sa Vám auto, alebo ste zmeškali spoj? Chystáte sa na oslavu kde budete konzumovať alkohol? Využite naše kvalitné Taxi služby a dostaňte sa pohodlne tam kam potrebujete. Využite našu ponuku výhod pre študentov, seniorov ale aj stálych zákazníkov a cestujte pohodlne, bezpečne a výhodne.

Staňte sa našim stálym zákazníkom a užívajte si výhody!

 

 

Mimo mesto

Využite naše služby v prípade ak sa potrebujete presunúť mimo mesta. Sme pripravený, na nás nebudete dlho čakať kým bude auto pristavené na adrese, ktorú ste nám zadali. Rýchlosť spoľahlivosť a bezpečnosť je súčasťou a samozrejmosťou nášho skúseného šoféra pri každej jazde mimo mesta.

Staňte sa našim stálym zákazníkom a užívajte si výhody!

 

 

Letiská

Naplánujte si s nami pracovnú cestu, dovolenku či návštevu pri ktorej sa potrebujete dostať na letisko a pohodlne stihnúť Váš let. Dovezieme Vás na letiská: Košice, Poprad, Bratislava, Budapešť, Krakow, Schwechat, Praha a po dohode aj ďalšie. nenechajte nič na náhodu a objednajte si odvoz na letisko vopred, cez náš objednávkový formulár, alebo telefonicky. Staňte sa pri takýchto cestách našim stálym zákazníkom a užívajte si výhody!

 

 

Kuriérske služby

Či už potrebujete rýchlo presunúť niečo v rámci mesta, alebo doručiť mimo mesta využite našu ponuku kuriérskych služieb s vyzdvihnutím a doručením. Tieto služby si viete objednať telefonicky, alebo prostredníctvom formulára na našej stránke. Rýchlo a kvalitne doručíme v rámci nášho vozového parku čokoľvek čo požadujete.

Staňte sa našim stálym zákazníkom a užívajte si výhody!

 

   

  Výhody

  Okrem stálych zákazníkov ponúkame výhody aj študentom a seniorom. S nami cestujete naozaj rýchlo, spoľahlivo, bezpečne a výhodne. Zavolajte, objednajte si odvoz a po ceste sa dozviete všetko potrebné.

  Pre každého aj nového klienta nájdeme spôsob ako s nami cestovať výhodne.

  Staňte sa našim stálym zákazníkom a užívajte si výhody!

   

   

   

   

  Kontakt

  DannyTaxi
  Daniel Jesenský

  IČO: 45386986
  DIČ: 1043121728

   

  Naši partneri

  E-taxi

  Rádio Taxi

  U Maťka a Kubka

  Href.sk

   

  Sleduj nás

   

   

  © DannyTaxi.sk 2021. Všetky práva vyhradené. Design: Href s.r.o.